KalOx Nem Ve Gaz Giderici

by ozkancol

KalOx Nem Ve Gaz Giderici

by ozkancol

by ozkancol

KalOx  özel olarak  geliştirilmiş yüksek reaktif, ince kalsiyum oksitlerdir. Polimerik Matrix içinde yüksek nem emiciliği, iyi dağılım sağlar. Kalsiyum oksit  kanatlı yemlerinde Kauçuk, Plastik, Mastik & Yapıştırıcı, Cam Elyaf, Kağıt, Metal Arıtma, Gübre, Su Yumuşatıcı, İnşaat Sanayinde, hayvan postlarında

KalOx  özel olarak  geliştirilmiş yüksek reaktif, ince kalsiyum oksitlerdir. Polimerik Matrix içinde yüksek nem emiciliği, iyi dağılım sağlar.

KalOx  kanatlı yemlerinde Kauçuk, Plastik, Mastik & Yapıştırıcı, Cam Elyaf, Kağıt, Metal Arıtma, Gübre, Su Yumuşatıcı, İnşaat Sanayinde, hayvan postlarından kılların alınmasında, kamış ve pancar şekerinin arıtılmasında kullanılır. , bir sondaj sıvısı olarak, tüy alma derilerinde, koku giderici bitkisel yağlarda, su ve kanalizasyon arıtımında, baca gazı arıtmada, pancar şekeri işleme endüstrisinde, pH kontrolü için gıdalarda, tekstüre edici, sıkılaştırıcı ve pıhtılaşma önleyici ajan olarak.

kauçuk

KalOx, kürleme işlemi sırasında kauçuk bileşiğinde aşırı nemin bitmiş üründe gözenekliliğe ve düzensiz fiziksel özelliklere yol açabileceği uygulamalarda kullanılır. Vulkanizasyon işlemi için gereken yüksek sıcaklıklar nedeniyle su kaynamaya başlar ve kauçukta kabarcıklar oluşabilir. Bu ürünler  tipik olarak, otomotiv kapı contaları ve pencere contaları üretmek için kullanılanlar gibi düşük basınçlı kürleme işlemlerinde kullanılır.

PLASTİKLER

PVC gibi bazı plastiklerde yüksek işlem sıcaklıkları da kabarmaya neden olabilir. Ayrıca bazı plastik malzemeler, korunması gereken neme duyarlı bileşenler içerir. Böyle bir durumda KalOx  kurutucular kullanılır

 

KalOx FAYDALARI ŞUNLARDIR:

  • Yüksek nem emiciliği
  • Mükemmel dağılım ana bileşiği
  • Daha iyi raf ömrü kararlılığı

Detaylı Bilgi İçin:www.kimyadeposu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top