SRN KARBON ISI BOYASI NEDİR?

by ozkancol

SRN KARBON ISI BOYASI NEDİR?

by ozkancol

by ozkancol

Kızılötesi ışınlar, dünyayı ısıtan güneş ışınlarıdır ve tüm güneş ışınlarının % 47’sini oluşturur. İnsanlar, güneş ışınlarına sağlık ve ısınma için ihtiyaç duyar. Kızılötesi ısıtma sistemleri gece gündüz, güneş ile ısınıyormuş gibi sağlıklı ısınma sağlar. SRN, uzun dalga boyu kızılötesi ısıtma ile ortamların hızlı, sağlıklı, homojen ve ekonomik ısınmasını sağlar.

Dünyanın en ince ısıtma sistemidir,Sağlıklı ve güvenlidir,Enerji tasarrufu sağlar,Anında ve homojen ısıtır,Uygulaması basit ve hızlıdır,Mekanik tesisat ve bakım gerektirmez, iki yüz yıl ömrü vardır,Yer kaplamaz, görünmez,Küf ve neme karşı kesin çözümdür,Toz kaldırmaz ve is yapmaz,Çevre dostudur. Yenilenebilir enerji kaynakları ile uyumludur.

SRN KARBON ISI BOYASI KULLANIM TALİMATI

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız, yumuşak uçlu rulo fırça yada kıl fırça ile pürüzssüz bir şekilde yüzeye tek kat eşit miktarda uygulayınız ve boyanın çalışması için iyice kuruduğundan emin olunuz, sonrasında uygulamış olduğunuz sisteme elektrik veriniz. Çalışma voltaj aralıkları: 24v- 220v Uygulama yüzeyleri: Mikanit levha, emaye kaplı çelik levhalar, tamperli cam, seramik şömine camı,granit levha. Önemli Not: İletken bantların yüksek ısıya dayanıklı olduğundan emin olunuz. -Uygulama yüzeyinde elektrik kaçağı olmamasına ve emaye kaplı yüzeylerde boya deformasyonu olmadığından emin olunuz.

Pars alüminyum tozu,parsbakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Parsdemir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksitmürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,parssülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,parssepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars limesülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,parssilisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,parsmagnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyumoksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,parsnikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibdentozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyumsilikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsilnem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,parsmagnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyumsülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars madentozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinkooksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsilsilikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyumtozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,keko75kalay sökücü,kaojel tarımsal kaplama jeli,serajel sera üsüt kaplama jeli,bakırtozu,nital dağlama solüsyonu,pcb test kiti,fire assay fluks,sgs,alfredkniht,bronz tozu,ironfer ağırlık tozu,demir tozu,kurşun tozu,sarı kurşunoksit,mürdesenk,pirinç tozu,ferro alaşım tozları,nanomikron.com,nanomikronmetal tozları,muskovit,kuvars tozu,silika tozu,mika tozu,kalsine kaolin,rafinesaf kaolin,meta kaolin,dmrsüren şirketler grubu,mikronize madenler,kalsiyumoksit,kalsiyum hidroksit,claypacks oksijen emici,grafit tozu,yağlı grafit,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ                  

0216 4421200-05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.nanomikron.comwww.claypacks.comwww.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.metaltoz.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top